zaposlite se u Av Market-u

Mi smo kompanija specijalizovana za prodaju, servis i montažu svih vrsta audio/video tehnike - kućnog, profesionalnog i auto ozvučenja, video nadzora, TV prijemnika, multimedije, kablova, rasvete i druge srodne tehnike. Pored prodaje vrhunskih uređaja brojnih poznatih brendova, nudimo i usluge projektovanja svih vrsta audio/video i bezbednosnih sistema za poslovni prostor ili dom.

Zaduženja:

  • Obavlja sve poslove u vezi sa robom u maloprodajnom objektu (primanje, praćenje zaliha, izlaganje robe, prodaja)
  • Komunikacija sa kupcima (lično, telefon, online)
  • Isticanje cena, promotivnih i drugih materijala
  • Vođenje evidencija u skladu sa zakonom i drugim propisima u prodajnom objektu
  • Vođenje računa o održavanju higijene radnog mesta, u prodajnom objektu/magacinskom prostoru, ispred i oko njega

Uslovi:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru, Excel pogotovo
  • Poželjno iskustvo u trgovini
  • Poželjno poznavanje audio/video tehnike (ili želja za učenjem)
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti, timski rad, ispunjavanje ciljeva

Lokacija:

  • Beograd
  • Požarevac

Šta nudimo:

  • Plata iznad proseka
  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Mogućnost napredovanja