AVmarket
Svetozara Markovića 17
11000 Beograd
Tel: 062 625 444, 011/66-57-407
PIB: 107495358
avmarket.rs

rabalux Velence - spoljna podna lampa E27, crna

Dostupno

2.095 din
Kurirska dostava: 495 din za sve porudžbinebesplatno preuzimanje u radnjama
Šifra:
RABALUX-60WCRNO

rabalux Velence je spoljna podna lampa u klasičnom stilu, izrađena od metala u crnoj boji sa providnim staklenim abažurom. Ima jedno grlo E27 za izvor svetlosti snage do 60 W.

Namenjena je bašti kuće, gde je potrebno dodatno osvetljenje radi bezbednog kretanja. Visina lampe je 40 cm, a stepen zaštite IP43.

Obavestite me kada cena padne

Potrebna je prijava — posle nje vas vraćamo na ovaj proizvod.

rabalux Velence je spoljna podna lampa u klasičnom stilu. Kućište je izrađeno od metala u crnoj boji, a abažur je od providnog stakla. Namenjena je uređenju i osvetljenju spoljnog prostora, pre svega bašte kuće.

Namena i upotreba

Lampa je idealna za korišćenje u bašti kuće, gde je potrebno dodatno osvetljenje radi bezbednog kretanja. Postavlja se na tlo, uz staze, ulaz ili sedeće delove dvorišta, pa prostor postaje bolje osvetljen i prijatniji za boravak uveče.

Izvor svetlosti i napajanje

Lampa ima jedno grlo tipa E27. Podržava izvor svetlosti snage do 60 W (1 x MAX 60 W), a radi na naponu od 230 V, 50 Hz. Zahvaljujući standardnom grlu E27, izbor sijalice je širok i može se prilagoditi željenom ugođaju.

Materijal i izrada

Kombinacija metala i stakla daje lampi klasičan izgled koji se uklapa u različite stilove dvorišta i vrtova. Crna boja kućišta lepo se slaže sa providnim staklenim abažurom.

Zaštita

Stepen zaštite lampe je IP43, što je navedeno u tehničkim karakteristikama proizvoda.

Dimenzije i težina

  • Visina: 40 cm
  • Prečnik: 21 cm
  • Masa: 0.75 kg
  • Dimenzije pakovanja: 17.9 x 15.8 x 30.6 cm
  • Bruto masa: 1.07 kg

Kompaktne dimenzije omogućavaju da se lampa postavi i na manjim površinama, a pakovanje je dovoljno malo za jednostavan transport i skladištenje do montaže.

Ukratko

Velence je praktična i neupadljiva spoljna lampa za one koji žele klasičan izgled, standardno grlo E27 i pouzdano dodatno osvetljenje bašte.

Specifikacija
Brendrabalux
MaterijalMetal/Staklo
IP zaštitaIP43
Broj grla1
Vrsta grlaE27
Specifikacije osvetljenjaE27 1 x MAX 60 W
Primenjena voltaža230 V, 50 Hz
BojaCrna
Visina40 cm
Prečnik21 cm
Masa0.75 kg
Dimenzije pakovanja17.9 x 15.8 x 30.6 cm
Bruto masa1.07 kg
Deklaracija

Proizvođač: rabalux

Model: RABALUX-60WCRNO

Naziv i vrsta robe: rabalux Velence - spoljna podna lampa E27, crna

Zemlja porekla: Precizirano na deklaraciji proizvoda

Uvoznik: Precizan podatak o uvozniku dostupan je na deklaraciji proizvoda

Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača Republike Srbije

Napišite recenziju
Samo registrovani članovi mogu pisati recenzije. Molimo Vas Prijavite se ili Napravite nalog
Pitanja korisnika
Koja grla ima lampa Velence?
Lampa ima jedno grlo E27 i podržava izvor svetlosti snage do 60 W (1 x MAX 60 W).
Da li se lampa može postaviti u bašti?
Da. Velence je spoljna podna lampa, namenjena za baštu kuće gde je potrebno dodatno osvetljenje radi bezbednog kretanja. Stepen zaštite je IP43.
Od čega je napravljena i koliko je visoka?
Kućište je od metala u crnoj boji, a abažur od providnog stakla. Visina lampe je 40 cm, a prečnik 21 cm.
Koji je rok saobraznosti za ovaj proizvod?
Zakonski rok saobraznosti je najmanje dve godine, u skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača.
Da li ste našli šta ste tražili?

Sve za ozvučenje, video nadzor, kablove, baterije i rasvetu na jednom mestu

AV Market je specijalizovana prodavnica audio, video i sigurnosne opreme. Bilo da opremate stan, poslovni prostor, lokal ili vozilo, kod nas na jednom mestu birate opremu, kablove i pribor koji idu uz nju.

Izdvajamo kategorije:

Porudžbine šaljemo kurirskom službom (495 dinara), a robu možete besplatno preuzeti i lično u našim radnjama u Beogradu (Svetozara Markovića 17) i Požarevcu (Kosančićeva 23). Za savet pri izboru pozovite 062 625 444 ili nam pišite.

12.000+

Proizvoda

50+

Kategorija proizvoda

Kako odabrati pravu sijalicu

Toplo ili hladno svetlo? Koje snage? Koje grlo?