AVmarket
Svetozara Markovića 17
11000 Beograd
Tel: 062 625 444, 011/66-57-407
PIB: 107495358
avmarket.rs

DELL E2426HS – IPS monitor 23.8 inča 120Hz

DELL

Dostupno

23.095 din
Kurirska dostava: 495 din za sve porudžbinebesplatno preuzimanje u radnjama
Šifra:
DELL-E2426HS

DELL E2426HS je monitor sa IPS panelom dijagonale 23.8 inča i vertikalnim osvežavanjem od 120Hz, namenjen svakodnevnom radu i multimedijalnom korišćenju. Rezolucija je 1.920 x 1.080, a ugrađeni zvučnici i postolje podesivo po visini čine ga praktičnim za kancelarijski sto.

Na raspolaganju su DisplayPort 1.4, HDMI 1.4 i VGA priključak.

Obavestite me kada cena padne

Potrebna je prijava — posle nje vas vraćamo na ovaj proizvod.

DELL E2426HS je monitor sa IPS panelom dijagonale 23.8 inča, rezolucije 1.920 x 1.080 i vertikalnog osvežavanja od 120Hz. Namenjen je svakodnevnom radu, kancelarijskim zadacima, pregledanju sadržaja i multimedijalnoj upotrebi na radnom stolu.

Ekran

IPS panel obezbeđuje uglove gledanja od 178 stepeni horizontalno i 178 stepeni vertikalno, pa slika ostaje postojana i kada ne sedite tačno ispred ekrana. Odnos stranica je 16:9, nativni kontrast 1.000:1, a osvetljenje 300 nita. Odziv je 5ms, a paleta boja obuhvata 16.7 miliona boja. Osvežavanje od 120Hz doprinosi glatkijem prikazu pokreta u odnosu na standardne ekrane.

Ekran ima anti-glare površinu i 3H hard coating, a monitor je TÜV-certified.

Priključci i zvuk

  • 1x DisplayPort 1.4
  • 1x HDMI 1.4
  • 1 VGA priključak
  • Ugrađeni zvučnici snage 2x 2W

Ugrađeni zvučnici omogućavaju zvuk bez dodatnih uređaja, a u pakovanju se nalazi HDMI kabl i naponski kabl.

Ergonomija i montaža

Postolje omogućava tilt, swivel, pivot i podešavanje po visini, tako da se monitor lako prilagodi položaju sedenja i radnom okruženju. Visina monitora kreće se od 355.89mm do 486mm, širina je 538.6mm, a dubina 211.6mm. Masa sa postoljem iznosi 4.19kg. Za montažu na zid predviđen je VESA 100mm x 100mm standard.

Softver i efikasnost

Podešavanjima monitora upravlja se putem aplikacije Dell Display Manager. Energetska klasa monitora je C. Kućište je crne boje.

Tip displeja Monitor
Tip panela IPS
Specifikacija
BrendDELL
Veličina ekrana23.8 inča
Rezolucija1.920 x 1.080
Tip panelaIPS
Odnos stranica16:9
Nativni kontrast1.000:1
Osvetljenje300 nita
Odziv5ms
Vertikalno osvežavanje120Hz
Uglovi gledanja178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni
Veličina piksela0.2745mm x 0.2745mm
Paleta boja16.7 miliona boja
OstaloAnti-glare, 3H hard coating, TÜV-certified
DisplayPort priključci1x DisplayPort 1.4
HDMI priključci1x HDMI 1.4
Ukupno VGA priključaka1
ZvučniciUgrađeni
Snaga zvučnika2x 2W
Dodatne funkcijeDell Display Manager
Dodatne mogućnostiTilt, Podesivost po visini, Pivot, Swivel
Montiranje na zidVESA 100mm x 100mm
BojaCrna
Širina538.6mm
Dubina211.6mm
Visina355.89mm ~ 486mm
PakovanjeNaponski kabl, HDMI kabl
Masa4.19kg (sa postoljem)
Energetska klasaC
Deklaracija

Proizvođač: DELL

Model: DELL-E2426HS

Naziv i vrsta robe: DELL E2426HS – IPS monitor 23.8 inča 120Hz

Zemlja porekla: Precizirano na deklaraciji proizvoda

Uvoznik: Precizan podatak o uvozniku dostupan je na deklaraciji proizvoda

Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača Republike Srbije

Napišite recenziju
Samo registrovani članovi mogu pisati recenzije. Molimo Vas Prijavite se ili Napravite nalog
Pitanja korisnika
Koje priključke ima ovaj monitor?
Monitor ima 1x DisplayPort 1.4, 1x HDMI 1.4 i jedan VGA priključak.
Da li monitor ima ugrađene zvučnike?
Da, ugrađeni su zvučnici snage 2x 2W, pa za osnovno slušanje nisu potrebni dodatni uređaji.
Može li se monitor okačiti na zid?
Da, predviđena je VESA 100mm x 100mm montaža na zid. Postolje omogućava i tilt, swivel, pivot i podešavanje po visini.
Koliki je zakonski rok saobraznosti?
Zakonski rok saobraznosti je najmanje dve godine, u skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača.
Da li ste našli šta ste tražili?

Sve za ozvučenje, video nadzor, kablove, baterije i rasvetu na jednom mestu

AV Market je specijalizovana prodavnica audio, video i sigurnosne opreme. Bilo da opremate stan, poslovni prostor, lokal ili vozilo, kod nas na jednom mestu birate opremu, kablove i pribor koji idu uz nju.

Izdvajamo kategorije:

Porudžbine šaljemo kurirskom službom (495 dinara), a robu možete besplatno preuzeti i lično u našim radnjama u Beogradu (Svetozara Markovića 17) i Požarevcu (Kosančićeva 23). Za savet pri izboru pozovite 062 625 444 ili nam pišite.

12.000+

Proizvoda

50+

Kategorija proizvoda