AVmarket
Svetozara Markovića 17
11000 Beograd
Tel: 062 625 444, 011/66-57-407
PIB: 107495358
avmarket.rs

Dahua ASC2208C-S - jednostrani kontroler pristupa za osmoro vrata

Dahua

Dostupno

Kurirska dostava: 495 din za sve porudžbinebesplatno preuzimanje u radnjama
Šifra:
DAHUA-ASC2208C-S

Dahua ASC2208C-S je jednostrani kontroler pristupa za osmoro vrata, sa 8 kanala za kontrolu brave i podrškom za otključavanje karticom, šifrom i otiskom prsta.

Namenjen je unutrašnjoj montaži na površinu, a kapacitet je 100.000 korisnika i 500.000 zapisa.

Dahua ASC2208C-S je jednostrani kontroler pristupa koji upravlja sa osmoro vrata. Ugrađeni procesor obrađuje autentifikaciju i događaje, a uređaj se povezuje sa čitačima kartica i ostalom perifernom opremom, pa je pogodan za objekte u kojima više ulaza treba voditi iz jedne centralne jedinice.

Načini otključavanja i provere

Vrata se mogu otključavati karticom, daljinski, šifrom i otiskom prsta. Podržane su grupne kombinacije provere (kartica, šifra i otisak prsta), višestruka autentifikacija, otključavanje prvom karticom, daljinska verifikacija i nadzor u realnom vremenu. Tu su i višedverno međusobno zaključavanje i anti-passback funkcija.

Korisnici i kapacitet

Kontroler podržava 100.000 korisnika i 100.000 kartica, kao i 3.000 otisaka prstiju. Memorija događaja je 500.000 zapisa. Korisnici se dele na tipove: opšti, VIP, korisnik obilaska, gost, korisnik na crnoj listi i ostali.

Priključci

  • 9 × RS-485 portova
  • 8 × Wiegand portova
  • Mrežni Ethernet port
  • 8 alarmnih ulaza i 8 alarmnih izlaza (relejni)
  • 8 ulaza za taster za izlaz i 8 za detekciju stanja vrata
  • Kontrola brave na 8 kanala, podrazumevano NO

Za periferne čitače podržani su 8-kanalni RS-485 čitač kartica i 8-kanalni Wiegand čitač kartica. Uređaj podržava OSDP protokol i SDK.

Alarmi

Kontroler prepoznaje alarme za sabotažu, prinudu, prekoračenje vremena otključavanja vrata, upad i nedozvoljenu karticu koja prelazi prag, uz otisak prsta za prinudu.

Montaža i uslovi rada

Kućište je od SECC čelične ploče i montira se na površinu. Namenjen je za rad u zatvorenom prostoru, sa stepenom zaštite IP20; Ik04. Radna temperatura je od –30 °C do +60 °C, a radna vlažnost od 5% do 95% RH bez kondenzacije. Napajanje je 100-240 V AC, potrošnja do 0,8 W u mirovanju i do 39,6 W u radu.

Specifikacija
BrendDahua
ModelASC2208C-S
ProcesorUgrađeni procesor
OSDP protokolDa
SDKDa
Materijal kućištaSECC čelična ploča
Način otključavanjaKartica; daljinski; šifra; otisak prsta
Periferni čitači kartica8-kanalni RS-485 čitač kartica, 8-kanalni Wiegand čitač kartica
Korisnici100.000
Otisci prstiju3.000
Kartice100.000
Kapacitet zapisa500.000
RS-485 portovi9 × RS-485
Wiegand portovi8 × Wiegand
Alarmni ulazi8 (digitalni)
Alarmni izlazi8 (relejni)
Kontrola brave8 kanala, podrazumevano NO
Napajanje100-240 V AC
Stepen zaštiteIP20; Ik04
Potrošnja≤ 0,8 W (mirovanje), ≤ 39,6 W (rad)
Radna temperaturaod –30 °C do +60 °C
Radna vlažnost5%–95% RH (bez kondenzacije)
OkruženjeUnutrašnje
MontažaPovršinska
Deklaracija

Proizvođač: Dahua

Model: DAHUA-ASC2208C-S

Naziv i vrsta robe: Dahua ASC2208C-S - jednostrani kontroler pristupa za osmoro vrata

Zemlja porekla: Precizirano na deklaraciji proizvoda

Uvoznik: Precizan podatak o uvozniku dostupan je na deklaraciji proizvoda

Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača Republike Srbije

Napišite recenziju
Samo registrovani članovi mogu pisati recenzije. Molimo Vas Prijavite se ili Napravite nalog
Pitanja korisnika
Koliko vrata može da kontroliše?
Kontroler je namenjen za osmoro vrata i ima 8 kanala za kontrolu brave, podrazumevano NO.
Kako se vrata otključavaju?
Podržano je otključavanje karticom, daljinski, šifrom i otiskom prsta, kao i grupne kombinacije provere.
Da li može da se koristi napolju?
Kontroler je predviđen za unutrašnju montažu, sa stepenom zaštite IP20; Ik04.
Koliko korisnika i zapisa kontroler pamti?
Kapacitet je 100.000 korisnika, 100.000 kartica, 3.000 otisaka prstiju i 500.000 zapisa.
Da li ste našli šta ste tražili?

Sve za ozvučenje, video nadzor, kablove, baterije i rasvetu na jednom mestu

AV Market je specijalizovana prodavnica audio, video i sigurnosne opreme. Bilo da opremate stan, poslovni prostor, lokal ili vozilo, kod nas na jednom mestu birate opremu, kablove i pribor koji idu uz nju.

Izdvajamo kategorije:

Porudžbine šaljemo kurirskom službom (495 dinara), a robu možete besplatno preuzeti i lično u našim radnjama u Beogradu (Svetozara Markovića 17) i Požarevcu (Kosančićeva 23). Za savet pri izboru pozovite 062 625 444 ili nam pišite.

12.000+

Proizvoda

50+

Kategorija proizvoda