BENNING digitalna amper klešta - CAT III 600V
BENNING digitalna amper klešta - CAT III 600V
Dostupno
- SKU#:
-
ANDERBA-CM1-2
Digitalna amper strujna klešta BENNING sa displejem, namenjena merenju naizmenične struje, jednosmernog i naizmeničnog napona, kao i otpora.
Pored osnovnih merenja, uređaj omogućava i ispitivanje prekida strujnog kola, što ga čini praktičnim alatom za elektroinstalatere i servisere.
Kategorija merenja CAT III 600 V obezbeđuje bezbedan rad u instalacijama niskog napona.
Merna klešta BENNING su digitalni instrument namenjen merenju naizmenične struje, jednosmernog i naizmeničnog napona, kao i otpora, uz mogućnost ispitivanja prekida strujnog kola. Uređaj ima displej za očitavanje izmerenih vrednosti i napaja se sa dve baterije od 1.5 V tipa AAA, što ga čini praktičnim za terenski rad.
Namena i merni opsezi
Klešta su predviđena za merenje jednosmernog i naizmeničnog napona u opsegu od 0.1 V do 600 V, naizmenične struje od 0.1 A do 400 A, kao i otpora od 0.1 Ohm do 20 MOhm. Promena mernog opsega je ručna, dok automatska promena opsega nije podržana.
Funkcije i rukovanje
- Ispitivanje prekida strujnog kola
- Fiksiranje izmerene vrednosti (hold funkcija)
- Automatsko isključenje uređaja
Uređaj nema pozadinsko osvetljenje displeja, bezkontaktno ispitivanje faze, ispitivanje diode niti relativna merenja, dok pamćenje maksimalne i minimalne vrednosti takođe nisu podržani.
Bezbednost i namena za elektroinstalatere
Klešta pripadaju kategoriji merenja CAT III 600 V, što ih čini pogodnim za rad u instalacijama u okviru te kategorije. Kompaktne dimenzije 190x70x38 mm olakšavaju rukovanje jednom rukom prilikom merenja u ograničenom prostoru.
| Specifikacija |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deklaracija | Proizvođač: Anderba doo Model: ANDERBA-CM1-2 Naziv i vrsta robe: BENNING digitalna amper klešta - CAT III 600V Zemlja porekla: Precizirano na deklaraciji proizvoda Uvoznik: Precizan podatak o uvozniku dostupan je na deklaraciji proizvoda Prava potrošača: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu Zakona o zaštiti potrošača Republike Srbije |
Recenzije korisnika
Da li je ovo originalan proizvod brenda BENNING?
Da li klešta mogu da mere otpor?
Da li se merni opseg menja automatski?
Da li klešta mogu da ispituju prekid strujnog kola?
Nedavno gledani proizvodi
Sve za ozvučenje, video nadzor, kablove, baterije i rasvetu na jednom mestu
U našoj ponudi izdvajamo proizvode koji su zasluženo stekli poverenje kupaca širom Srbije. Bilo da opremate dom, poslovni prostor ili vozilo, kod nas ćete pronaći najtraženije artikle iz oblasti
ozvučenja,
video nadzora,
TV prijema, kao i
interkonekcijskih kablova,
baterija i punjača i
LED rasvete. Naši proizvodi nisu samo popularni – oni su i provereni u praksi, po meri Vaših potreba i standarda.
Posetite nas u Beogradu (Svetozara Markovića 17) i Požarevcu (Kosančićeva 23).
30.000+
Proizvoda50+
Kategorija proizvoda250.000+
Isporučenih proizvoda20.000+
Zadovoljnih mušterijaPrijavite se — cenu vidite odmah
Cene su vidljive prijavljenim kupcima. Registracija traje minut.
Ponudu šaljemo na u roku od 15 minuta. Sve ostalo piše u tom mejlu.
Validate your login
Prijavite se
Create New Account