Hero slika

Konkursi za posao

Pridružite se našem timu profesionalaca

Mi smo kompanija specijalizovana za prodaju, servis i montažu svih vrsta audio/video tehnike - kućnog, profesionalnog i auto ozvučenja, video nadzora, TV prijemnika, multimedije, kablova, rasvete i druge srodne tehnike. Pored prodaje vrhunskih uređaja brojnih poznatih brendova, nudimo i usluge projektovanja svih vrsta audio/video i bezbednosnih sistema za poslovni prostor ili dom.

Zbog daljeg razvoja posla, raspisujemo oglase za sledeće pozicije:

Zaduženja:

  • Obavlja sve poslove u vezi sa robom u maloprodajnom objektu (primanje, praćenje zaliha, izlaganje robe, prodaja)
  • Komunikacija sa kupcima (lično, telefon, online)
  • Isticanje cena, promotivnih i drugih materijala
  • Vođenje evidencija u skladu sa zakonom i drugim propisima u prodajnom objektu
  • Vođenje računa o održavanju higijene radnog mesta, u prodajnom objektu/magacinskom prostoru, ispred i oko njega

Uslovi:

  • Odlične komunikacione veštine
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Dobro poznavanje rada na računaru, Excel pogotovo
  • Poželjno iskustvo u trgovini
  • Poželjno poznavanje audio/video tehnike (ili želja za učenjem)
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti, timski rad, ispunjavanje ciljeva

Šta nudimo:

  • Plata iznad proseka
  • Rad u prijatnom ambijentu
  • Mogućnost napredovanja

Zaduženja:

  • Popravka audio i tv uređaja
  • Lemljenje kablova i konektora
  • Montaža audio-video sistema
  • Vođenje evidencija u skladu sa zakonom i drugim propisima u servisnom objektu
  • Komunikacija sa vendorima u vezi nabavke delova

Uslovi:

  • Odlično poznavanje elektronike
  • Poznavanje audio/video tehnike
  • Poželjno iskustvo u servisu računara ili televizora

Šta nudimo:

Zaduženja:

  • Vođenje online pristustva na društvenim mrežama
  • Snimanje videa i vođenje YouTube naloga
  • Pisanje korporativnog blog-a

Uslovi:

  • Dobro poznavanje rada na računaru, programa za obradu slika i videa
  • Motivisanost za rad u marketingu
  • Energija i strast za poslom
  • Želja za učenjem i usavršavanjem

Šta nudimo:

  • Konstantno profesionalno usavršavanje i razvoj
  • Rad u prijatnom prostoru i kolektivu

Zbog velikog broja prijava kontaktiraćemo samo kandidate koji budu ušli u uži izbor.